Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

jáša

Skutečně je to

totální blbost.Všechno co autor napsal je pořádná ptákovina. Nemá o ničem ani páru.Bez veřejné dopravy by stát nefungoval, nelze srovnávat s dnešním dnem. V podstatě všechny návrhy autora jsou nereálné, hloupé.

0/0
16.6.2011 17:55

rheingold

Re: Skutečně je to

Aha, takže všichni dnes do práce jeli, všichni byli vystresovaní jako vždycky a všichni dojíždějící se do práce dostali a to co je zde napsáno je nesmysl ve všech bodech.

Dovolím si Vám dát doporučení: příště než něco napíšete, zamyslete se nad tím, co je smyslem článku, co se snaží říct. Ne co je napsáno v nadpise nebo v prvním odstavečku. Malý návod pro tento článek: Zkuste si mezi sebou jednotlivé body porovnat a zvážit které Vám příjdou reálnější a které méně. A zkuste popřemýšlet, jak - při srovnání dejme tomu například s bodem 1 - vyzní ostatní. A jestli třeba body 2-4 nechtějí něco říct.

A dovolte mi prosím obecně pro Váš život dát Vám malou radu: než investujete energii do nějaké akce (například napsání příspěvku), zkuste se nejprve POŘÁDNĚ zamyslet nad vstupními údaji.

Pokud ani po aplikaci výše uvedeného nevidíte v článku rozdíl, pak mi dovolte abych se Vám velmi omluvil, že jsem Vás obral o čas, avšak Vám tento článek nebyl určen.

0/0
16.6.2011 20:40

rejpal i profa

Totální blbost

Tenhle příspěvek je totální zhovadilost. Vy opravdu nevíte nic o vůbec ničem. Lidi jsou prostě jen líní a když mají možnost se zašít, tak se zašili. Bez MHD a bez odborů bysme chcípli.

0/0
16.6.2011 13:23

Mychal.B.

Re: Totální blbost

V kterém supermarktetu ty odbory prodávají?

Já, abych nechcípnul kupuji základní potraviny + něco zdravého (snad) + podle chuti něco na zub.

0/0
16.6.2011 13:56

babca

Re: Totální blbost

no já bych řekl, že pan autor trefil hřebíček na hlavičku... prostě spíš bych řekl, že řidičů i busů je zbytečně moc, když to šlo v pohodě i bez nich...R^R^R^

0/0
16.6.2011 13:56

KDO VYHRÁL?

BR17

Poputují Italské dvojhubky Marty Kučíkové právě k vám? Podívejte se na výsledky soutěže.

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz