Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

VašekIV

taky budu příště volit Bártu

!!

0/0
20.5.2011 13:21

rheingold

Re: taky budu příště volit Bártu

Obávám se, že jste můj příspěvěk celý nečetl, nebo nepochopil :-) Já jej rozhodně volit nebudu, jen poukazuji na jeden pozitivní rys celé záležitosti, který bezesporu stojí za povšimnutí a který znamená, že nějaký, snad pozitivní, posun alespoň ve schopnostech a provádění práce u našich politiků jsme zaznamenali.

0/0
20.5.2011 13:24

VašekIV

Re: taky budu příště volit Bártu

dočetl, pochopil, ale zřejmě jsem učinil z předložených faktů jiný závěr. On mi totiž Bárta je, přes veškerá negativa, stále milejší, než -Klousek, Gross, B.Sobotka, Topolánek, Langer, Čunek, Tejc, Hašek, Ráth, Paroubek, Liška, Biomasa, ......

0/0
20.5.2011 13:52

rheingold

Re: taky budu příště volit Bártu

Tak to pak samozřejmě rozumím, pokud je to pro Vás prioritou, pak je to Váš nezpochybnitelný politický názor. Za ten ukvapený názor o nepochopení článku se tímto omlouvám, třebaže mám názor jiný.

0/0
20.5.2011 22:33

Tregold

Naprosto souhlasím

Těžko říci co je pravda a co Bárta skutečně napsal, prokázat se nedá z textových nepodepsaných dokumentů nic. Na druhé straně je ale vidět přesně to co říkáte, VB je manažer ale nikoliv politik. Politika je iracionální na očekáváních a idejích založená činnost, kterou nelze popsat rovnicí. Bártův úspěch se dá docela přirovnat k úspěchům nositelů Nobelových cen za ekonomii, zvládli teorii na vysoké úrovni, nicméně fondy či banky, které vedli za astronomické platy vesměs totálně zkrachovaly či minimálně utrpěly obrovské ztráty.

0/0
20.5.2011 10:53

KDO VYHRÁL?

BR17

Poputují Italské dvojhubky Marty Kučíkové právě k vám? Podívejte se na výsledky soutěže.

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz